Září 2012

5. série Gossip Girl v Čechách!

30. září 2012 v 18:12 | Gossip Girl |  News
A je to tady! V sobotu 6.10. v 10:50 na Prima Love nás čeká pokračování našeho oblíbeného seriálu s českým dabingem.
Ti, co 5. řadu již viděli v originálním znění, můžou potvrdit, že tato série bude plná zvratů a zajímavých okamžiků. Proto si ji rozhodně nenechte ujít!


O čem budou první dva díly Gossip Girl?

30. září 2012 v 18:07 | Gossip Girl |  News
06X01 - Gone Maybe Gone

"LÉTO KONČÍ A SERENA ZMIZELA" - Po krátkém setkání v zahraničí Chuck a Blair učiní slib týkající se jejich vztahu, oba jdou znovu od sebe. Dan s pomocí nečekaného spojence, Georginy, píše knihu, která prozrazuje úplně vše, což znamená jen trable. Nate, nyní jako jediný v čele Spectatoru, se rozhoduje konečně nezávisle a je připraven postavit se Gossip Girl. Jakmile se zjistí, že Serena zmizela, naše skupina se spojí, aby ji našli, a jsou šokovaní tím, co zjistí.


06X02 - High Infidelity

NOVÝ ZAČÁTEK - Serena hostí velké gala Central Park Conservancy, aby se prosadila ve světě dospělých, a její nabyté členství v této organizaci je proto pádným důvodem. Navíc s Natem zjistí něco šokujícího. Blair připravuje módní přehlídku své první řady oblečení, ale rival z minulosti ohrožuje její budoucnost. Dan s pomocí Georginy organizuje několik schůzek s vydavateli, ale musí se rozhodnout, jestli mu za to stojí obětovat svou integritu. Chuck se snaží přesvědčit Amiru (Andrea Gabriel, "Lost"), aby mu pomohla zjistit něco o otcově minulosti, i kdyby tím měl ohrozit vztah Lily a Barta.
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Další spoilery

30. září 2012 v 17:51 | Gossip Girl |  News
A máme tu další spoilery...

Dáváte Danovi a Sereně z Gossip Girl nějakou šanci? Viděla jsem obrázky, na kterých byli na Vespě (možná návrat k jejich 1. rande?). Nevíte, jestli to něco znamená?
Nemám žádné informace o Vespě, ale mohu vám prozradit, že producenti plánují návrak k jedné z epizod 2. řady, jmenuje se The Dark Night. Dan a Serena znovu uvíznou ve výtahu, jako kdysi.
Bonusový spoiler: Kdio je záhadná osoba, která pořád volá Ivy?

Bude v 2. epizodě hodně Chair scén?
V 2. epizodě závěrečné série nejoblíbenější pár GG fanoušků spolu nestráví mnoho času. Zatímco Blair bude zaměstnaná pokusem o rozběh matčiny společnosti, Chuck bude vyřízený z dohadování s tím nejhorším otcem vůbec. Ale objeví se spolu v 1 scéně. Fanoušci budou šťastní, až se dozví, že ta scéna bude o tom, jak vážně to jeden s druhým myslí... a jak moc dospěli.

Spoilery k 6. sérii Gossip Girl

29. září 2012 v 22:37 | Gossip Girl |  News
Opět jsem se dala do překládání. Tentokrát mám pro vás nejrůznější spoilery k 6. sezóně Gossip Girl. Myslím, že potěší fanoušky Chair i Dair. :)

Můžeme očekávat v prvním díle bouřlivé shledání Chucka a Blair po tom, co strávili léto odděleně?
ANO! Promiňte, byli to ti dva? Mohu vám říct, že v prvním díle skončí Chuck a Blair na hotelu v Monte Carlu. Určitě to bude bouřlivé a mnohé bude odhaleno. Jen se ujistěme, že jste to pochopili: Hotel. Pokoj. Chuck. A. Blair. Už se chvějete na správných místech Chair fanoušci?


Nějaké shrnutí vztahu mezi Bartem a Chuckem? Je Bart stále monstrum s chladným srdcem?
Chuck bude stoprocentně v poslední sezóně válčit se svým otcem. A to začne ovlivňovat ženy, které ti dva milují nejvíce, Lily a Blair.

Mohli by jste nám říct něco pozitivního ohledně Blair a Dana v Gossip Girl? Snažím se neztrácet naději, ale je to opravdu těžké.
Dan bude po návratu z Evropy potřebovat místo, kde by se mohl zhroutit (a zůstat v Humphreyovic příbytku v Brooklynu nebude možné z důvodů, které se objasní v prvním díle). Blair, zatím, žije v rozlehlém apartmáně s množstvím náhradních ložnic. Tak tady to máte. Dair shrnutí. Boom!

Co se letos stane s Danem?
Dan bude na temné straně. Právě teď se dostává na temnou cestu. Myslím tím, že už předtím byl jednou nohou na temné straně, ale vy si říkáte: ,,Kámo, tohle není temná strana. Vždyť ty ani nevíš, co je temnota." Zdá se, že tam trochu směřuje, ale to je dobře. Myslím, že by mohl hluboce zradit spoutu lidí. Doteď na to něměl koule nebo srdce.

Něco o Blair, co by nemělo nic společného s jejím milostným životem?
Blair je v současné době na své cestě, stát se mocnou ženou, kterou vždycky chtěla být. Teď se soustředí na svou kariéru. Stará se o matčinu firmu, což je svým způsobem cool! Víc než cool!

Dobře, nebudu chodit kolem horké kaše - kdo je Rufusův nový šokující milostný objev v Gossip Girl? Nebo nám alespoň řekněte, proč je tak moc šokující.
No, je tam věkový rozdíl. A je tu také skutečnost, že ona... ehm... zmínil jsem se, že je mezi nimi velký věkový rozdíl? Ona je poměrně nová postava. Její jméno se rýmuje s ,,Bye V!"
MOJE POZNÁMKA: Pro ty, co nepochopili, Rufus bude mít poměr s Ivy. :)

Ed Westwick and Leighton Meester - photoshoot 2009

28. září 2012 v 19:43 | Gossip Girl |  Profesionální fotky
Objevily se 4 nové fotky z roku 2009, na kterých je Leighton a Ed. Jelikož tento photoshoot na blogu nebyl, přidala jsem ho celý. :)


tumblr_mao1eaHM8A1rhnu19o1_500.jpg

el005.jpg

el004.jpg

el003.jpg

el001.jpg

013~14.jpg

012~14.jpg

01~1.jpg

011~17.jpg

010~18.jpg

009~21.jpg


006~25.jpg

005~25.jpg

01~1.jpg

02~1.jpg

03~1.jpg

05~0.jpg

06~0.jpg

07~0.jpgKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku 10~8.jpg


Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

004~27.jpg

003~31.jpg

edwardHQ07_28129.jpg

edwardHQ07_28229.jpg

001~29.jpg

Kvalitní gymnázium v Praze?

26. září 2012 v 22:25 | Gossip Girl |  Články
Vím, že tohle sem nepatří, ale už jsem fakt zoufalá, takže mi nezbývá nic jiného, než napsat na Gossip Girl a doufat, že mi někdo poradí...

Ráda bych našla v Praze nějaké kvalitní gymnázium, pokud bude i prestižní a bude mít dobré jméno, tím lépe. Mé kritéria jsou, aby bylo státní, čtyřleté a aby tam byli prima lidi, kteří jsou komunikativní, inteligentní, slušní a ochotní se s novým člověkem skamarádit a vezmou každého mezi sebe.

Chodila jsem rok na jedno nejmenované gymnázium, to sice bylo kvalitní, ale lidi na škole nebyli zrovna ideální... Neochotní se mnou komunikovat (celá konverzace stála na mně - větší část naší debaty tvořil můj monolog, když jsem se na něco zeptala, samozřejmě odpověděli, ale jak jsem řekla oznamovací větu, bylo ticho), neochotní se skamarádit, před profesory si hrají na strašně vyspělé a rozumné mladé lidi, ale v soukromí je většina z nich úplně jiná a spousta studentů mi připadala jak z pomocné školy. Fakt se to tam už nedalo vydržet, přitom já jsem člověk, který se, když o to ten druhý má zájem, dovede skamarádit raz dva... Všichni kamarádi a známí se divili, jak někdo jako já, nemůže někam zapadnout.

Teď jsem měsíc na jiné škole. A bohužel, jak jsem po přestupu zjistila, to není zrovna kvalitní škola... Všichni studenti z tamní školy se divili, proč jsem z prestižního gymplu přestoupila do takové díry... Všichni známí mi začali říkat, jak je to hrozná škola a že tam chodí odpad z celé Prahy, ale až po tom přestupu - prý kdyby to věděli dřív, rozmluvili by mi to. Další problém je, že skoro ve všech předmětech jsou oproti mé minulé škole dost rozdílně daleko, takže v některých předmětech mám toho spoustu zameškaného a v jiných jsem naopak aktuální látku už dávno brala. Jinak bohužel jsem se dostala do osmileté třídy, takže spolužáci se znají už 6. rokem... Samozřejmě, že se tam s někým bavím jak ve třídě, tak i mimo ni, ale není to prostě takové... oni mají společnou minulost, do které já nepatřím. A taková perlička - jeden z profesorů se tam veřejně přiznává k tomu, že hulí trávu, ředitel je alkoholik, který si své oblíbené pití prý neodepřel ani na lyžařském výcviku, kde jeho každodenní náplň dne bylo střídání sjezdovky s hospodou... Prý i jednou nebo dvakrát přišel na hodinu přiopilý...

Teď jsem v druháku, takže pokud znáte, nebo dokonce sami chodíte na nějakou úžasnou školu po stránce výuky i spolužáků, tak neváhejte a napište mi! Já jen chci velmi kvalitní vzdělání a zároveň i skvělé spolužáky - kamarády, se kterými bych si užila svá středoškolská léta. Copak toho chci tak moc?

Samozřejmě, že kamarády mám, ale je něco jiného, když jsou to i vaši spolužáci - to pak s nimi sdílíte různé dojmy ze školy, probíráte spolužáky, stěžujete si na učitele apod. :D

Ještě jednou za všechny tipy a recenze děkuji. :)Gossip Girl - 06x02 - stills

25. září 2012 v 17:51 | Gossip Girl |  Ostatní fotky a videa
A máme tu stills k jednomu z dalších dílů Gossip Girl, který se bude jmenovat High Infidelity.

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Blake Lively - Bela - Září 2012

25. září 2012 v 17:45 | Gossip Girl |  Časopisy
Blake se objevila v jednom bulharském magazínu. Použili krásnou fotku, nemyslíte? :)

image host

Blake Lively - 20.9. - natáčení Gossip Girl

25. září 2012 v 17:41 | Gossip Girl |  Paparazzi fotky a videa
Mám tu další fotky Blake z 20.9. z natáčení seriálu. Tentokrát je Blake oblečená jako Serena.
Pokud chcete vidět další fotky z 20.9., klikněte SEM!

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Další fotky v CELÉM ČLÁNKU

Blake Lively - 20.9. - pauza mezi natáčením Gossip Girl

25. září 2012 v 17:10 | Gossip Girl |  Paparazzi fotky a videa
Objevily se nové fotky z pauzy mezi natáčením, na kterých je Blake.
Abych byla upřímná, její tepláky a boty bych nenosila ani na doma. :D

Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Další fotky v CELÉM ČLÁNKU

Blake Lively v říjnových magazínech

25. září 2012 v 16:58 | Gossip Girl |  Časopisy
Blake teď očividně cpou do každého časopisu. Tady máte scany těch, které jsem zatím neuveřejnila.

Říjnové číslo maďarské Joy
image host

Říjové číslo australské Madison
image host image host

Říjnové číslo španělského Glamour
image host

Rozhovor s Chacem Crawfordem

24. září 2012 v 21:01 | Gossip Girl |  Rozhovory
Přináším vám mnou přeložený rozhovor s Chaceem, který byl v zářijovém vydání jednoho amerického časopisu. Vím, že to asi není nejdokonalejší překlad, tenhle rozhovor se mi překládal velmi blbě, ale snad to nějak skousne. ;)

O stěhování do Californie, až skončí Gossip Girl: Pravděpodobně si koupím dům s dvorkem a budu mít gril. Budu žít domácí život. Možná budu pěstovat rostliny a pak pokročím k pořízení si psa.

O tom, jak bere původní Gossip Girl pětici (On, Blake, Leighton, Penn a Ed): Se všemi mám velmi dobrý vztah. Jeden druhého podporujeme, koukáme navzájem na naše filmy, neustále a znova si přizvukujeme. Zjevně to bude složité, až s show skončíme, ale vždy to budeme mít takhle. Vždycky během TV show jsou momenty, které můžou být jaksi nabroušené, ale jeden druhého milujeme a každý přináší mezi nás něco odlišného. Bylo nám spolu strašně moc dobře. To je pro mě jedna z kladných stránek téhle práce, seznámení s touhle skupinou talentovaných lidí, kteří pochází z různých míst.

O tom, že si stále sám sobě musí něco dokazovat: Na mé úrovni a na mém pódiu nemám sběr odpadků (moje poznámka: pokud víte, jak lépe přeložit ,,the pick of the litter", tak mi to prosím napište do komentářů, protože sběr odpadků to asi v tomto kontextu nebude :D ), nemám žádnou moc, takže je to všechno o dokazování si něčeho sám sobě a o zbavení se předsudků, které o mě lidé mají - jako například ,,Ó, ty jsi v CW show!" Není to až tak negativní konotace, ale stanovuje to předsudek ještě dříve, než vejdu do místnosti. Je milé, když slyším překvapenou reakci ,,Ó, to bylo dobré".


Cuore - září 2012

23. září 2012 v 21:57 | Gossip Girl |  Časopisy
Španělský magazín napsal o svatbě Blake Lively a Ryana Reynoldse. V dalším článku se zaměřili na pokračování seriálu Gossip Girl. Ti, co umí španělsky, si můžou počíst. :)

image host image host

Oslava svatby Blake Lively na Gossip Girl place

23. září 2012 v 21:49 | Gossip Girl |  News
Když se čerstvě vdaná Blake vrátila 17.9. na natáčení seriálu Gossip Girl, čekal tam na ni celý tým a držel v ruce skleničky na šampaňské se zázvorovým pivem, aby si s ní připil. Lively sice nikomu z kolegů o svých plánech nic neprozradila, ale zprávy se šíří rychle a první den, co novomanželka přišla na plac, už o tom všichni bez výjimky věděli a uspořádali pro ni malou oslavu.

Producent prozradil, že někdo z přítomných řekl: ,,Někdo se dostal do chomoutu!" Blake reagovala: ,,Vím, už jsem to slyšela," rozesmála se a dodala ,, strašně moc vám děkuji."

Takže to máme potvrzené. :)


Premiére - září 2012 - článek o Savages

23. září 2012 v 21:16 | Gossip Girl |  Časopisy
Francouzský magazín zahrnul do zářijového čísla článek o filmu Savages.


image host image host image host image host Acp84lk3

Za fotky děkuji AFF www.only-blakelively.blog.cz


Gucci reklama v Čechách

22. září 2012 v 21:55 | Gossip Girl |  Fashion
Jistě si pamatujete na reklamu na nový parfém od Gucciho, ve které hraje naše Blake Lively. Tato reklama už dorazila i k nám do Čech - právě teď jsem jí viděla na Nově. :D :P


Rozhovor s Leighton Meester

22. září 2012 v 21:31 | Gossip Girl |  Rozhovory
Tento rozhovor byl v říjnovém Cosmopolitanu. Překlad je můj vlastní.

O nenošení make-upu: Je mi jedno, jestli vznikne milion obrázků, na kterých jsem bez make-upu. Miluju, když bez něj kráčím ulicí. Měli by jsme propagovat ženy, které ho nenosí, nebo alespoň by jsme bez něj měli chodit ven.

O porovnání jejího stylu se stylem Blair Waldorf: Nikdy jsem neviděla Blair dvakrát se stejnou taškou, kabátem nebo botami. Neznám nikoho, kdo by to takhle měl. Já měla dvoje džíny (když jsem byla náctiletá), které jsem střídala. Nevěřila bych si s chloubou od Prady. Nikdy jsem si je nechtěla kvůli tělocviku svléknout, takže jsem nosila džíny a přes ně tepláky. Propotila jsem je zhruba za hodinu.

O tom, být nepříjemná na lidi: Pokud nejsem s blízkými přáteli nebo s rodinou, umím být tichá a nepříjemná. A to většinou vypadá ne zrovna mile nebo prostě zvláštně. Není to tak myšleno. Snažím se toho zbavit, ale někdy je těžké se otevřít. V minulosti pro mně bylo snadnější lidem věřit. Dnes všechny rychle soudím: ,,Chceš být můj kamarád jen proto, že jsem v televizním pořadu."

O módě: Miluji britskou módu! V New Yorku každý nosí černou a je méně oblečený. V Londýně lidi nosí špičaté podpatky nebo kožené kabáty nebo džínovinu cool způsobem. Je to odlišné. Je to provokativní a sexy.

O konci Gossip Girl: Je super, že jsme na vysoké úrovni, ale já jsem připravená jít dál. Bude to pravděpodobně výzva, chvíli bojovat proti postavě - v nejbližší době nebudu hrát žádnou přehnaně privilegovanou holku. Ale nikdy na Gossip Girl nezapomenu!


Pravda o svatbě Ryana Reynoldse a Blake Lively

21. září 2012 v 21:48 | Gossip Girl |  News
Herci Ryan Reynolds a Blake Lively uspořádali 9. září velkou svatbu pro rodinu a přátele. Celá veselice se uskutečnila v Jižní Karolíně a všichni přítomní věřili, že se tam snoubenci stali manželi. Ale nestali, obřad nebyl legální. Podle oficiálních dokumentů museli 13. září k soudu v Charlestonu požádat o ratifikaci manželství.

Manželi se stali až v pátek 14. září, kdy byli úředně oddáni a soud jim vydal oddací list. Rodina a přátelé si však 9. září užili "velmi elegantní a magickou svatbu" v Hall Plantation u hory Pleasant v Jižní Karolíně.
Snubní prsten pro nevěstu si nechal Ryan vyrobit u Lorraine Schwartz, pro Blake vybral oválný růžový diamant. A šperk podle znalců patří k výjimečným a rozhodně ne tuctovým kouskům.


Článek je z www.super.cz


Nový photoshoot Blake Lively

21. září 2012 v 21:44 | Gossip Girl |  Profesionální fotky
Blake nelení a nafotila už 2. zářijový shoot. Tentokrát pro italský Vanity Fair.

001.jpg 002.jpg

001.jpg

003_2.jpg 003.jpg

004.jpg 005_2.jpg

005.jpg

008.jpg

009.jpg

007.jpg

006.jpg