Únor 2012

Ed Westwick - 10.2. - Rock & Republic for Kohl’s Fashion Show

19. února 2012 v 18:55 | Super drbna |  Fotky a videa z udílení cen a z různých akcí
Ed se zúčastnil modní show řetězce obchodních domů KOHL´S. Já sama KOHL´S miluju a mám od nich několik kousků od značky Candie´s. Bohužel, zatím je tento řetězec jen v Americe. :( A asi to tak i zůstane. Edovy pozy sjou ale stejně nejlepší! :P Vybrala jsem ty nejlepší fotky. :D Šašek jeden! :D On se vždycky, i když se na to nesoustředí, tváří tak crazy. :D


Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku
Další fotky v CČ!


Chace Crawford - out - 9.2.

19. února 2012 v 18:39 | Super drbna |  Paparazzi fotky a videa
Tady je důkaz, že i GG stars jsou taky lidi. Chace například na těchto fotkách vstupuje do vestibulu metra, takže i celebrity jezdí metrem nebo-li ,,sockou". ;)Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku
Další fotky v CČ!!

Penn Badgley - 9.2. - DeLeon Tequila Presents The DeLeon Rock Lounge Featuring THE KILLS

10. února 2012 v 22:43 | Super drbna |  Fotky a videa z udílení cen a z různých akcí
O-ou... Pen by měl co nejdříve navštívit kadeřníka!!! A to hned!!! Tohle je už fakt moc a to oblečení..... No uznejte sami, že vypadá jak bezdomovec!!!!


Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Nejnovější rozhovor s Blake Lively s ELLE

9. února 2012 v 22:24 | Super drbna |  Rozhovory
O mužích v jejím životě: Za celý svůj život jsem měla 4 partnery. Nikdy jsem nebyla s někým, kdo není můj přítel. Pokud se stýkám s mužem, je to protože, to je někdo, koho znám dobře a kdo je můj dlouhodobý kamarád.
O tom nemít stylistu: Pokud jdu na nějákou akci, pošlu Christianovi (Louboutinovi) fotku mého outfitu a řeknu: ,,Které boty bych si k tomu podle tvého názoru měla vzít?"
O dětech: Doufám, že jednoho dne budu mít několik holčiček. Pokud to nebudou holky, budou lépe trénováni. Protože mám několik úžasných párů bot a kabelek a příběhů, které musí být oceněny.
O zprávě, že Blake a Ryan Reynolds si hledají bydlení na Páté Avenue (luxusní new yorkská čtvrt): Noviny toho napovídají hodně, že? Přesto si přeji, abych si mohla dovolit polovinu míst, o kterých jsem slyšela, že je hledám. Podpořte mě!

Blake Lively - nové fotky pro ELLE

9. února 2012 v 21:52 | Super drbna |  Profesionální fotky
Jsou tu nejnovější fotky Blake! Podle mě se moc povedly a jsou i originální. Na některých z nich bych ji ani nepoznala (třeba na té 2.) Blake se objevila i na titulní stránce nejnovější ELLE, kde je s ní i rozhovor. Jinak na předposlední fotce je i její sladký pejsek. :)

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázkuKlikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku
Další fotky v CČ!!!

Blake Lively - na titulce ELLE

9. února 2012 v 21:41 | Super drbna |  Časopisy
Blake se objevila na titulní stránce americké ELLE. Je v ní s ní rozhovor a také se nafotily nové fotky - ale to až v jiném článku. ;)

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Gossip Girl - 05x16 - Cross Rhodes - stills

7. února 2012 v 18:33 | Super drbna |  Ostatní fotky a videa
Vypadá to, že v dalších dílech to bude mezi S. a B. pořádně napjaté... A vše kvůli Danovi... Ale stejně se nakonec jako vždy usmíří! :D Stejně by to do B. a Dana na začátku nikdo neřekl. :D V prvních 3 seriích se úplně nesnášeli - hlavně v té 1. a 2. :D
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku


Vyhodnocení ankety: Koho máte ze Super Drbny nejradši

4. února 2012 v 15:51 | Super drbna |  Výsledky anket a seznamů
Tahle anketa tady byla strašně moc dlouho, proto je na čase ji uzavřít. Hlasovalo přes 300 lidí a tady jsou výsledky:

Serena53
Dan15
Blair90
Chuck72
Jenny32
Nate21
Vanessa1
Rufus0
Georgina3
Eric1
Lilly2
Super drbna10
Někdo jiný0


Vítězka: Blair! Získala skoro třetinu vašich hlasů! A vlastně se i dalo čekat, že to vyhraje právě ona! Tahle okouzlující mrcha si omotá kolem prstu každého. :D

Můj názor: V 1. serii byla moje absolutně nejoblíbenější postava Jenny. Když se ale změnila, tak moje nej postava se neustále střídala. Byli to Nate, Blair, Serena nebo Jenny. Hned za nimi byl Chuck.


Taylor Momsen toho ukazuje až moc

4. února 2012 v 15:33 | Super drbna |  News
Osmnáctiletá Američanka Taylor Momsen je skutečně nadaná na spoustu činností, kromě modelingu se věnuje herectví a úspěšná je rovněž jako zpěvačka. Díky svým rockovým písním, výraznému make-upu, nekonvenční prezentaci a především hodně odvážným modelům, se stala tato dlouhovlasá blondýnka idolem teenagerů. Momsen to však většinou s odvahou přežene a na většině svých vystoupení ukáže až příliš ze svého štíhlého těla.
Momsen, jež si zahrála například v úspěšném seriálu Super drbna, filmu Spy Kids 2 nebo ve snímku Grinch po boku Jima Carreyho, je úspěšná i jako modelka. Stala se tváří britského módního řetězce New Look či Madonniny značky Material Girl. Avšak jejímu kouzlu neodolal ani John Galliano, pro kterého Taylor předváděla loňskou podzimní kolekci.
Samotná Taylor se však podle svých slov zhlédla právě ve zpívání: "Hudba je tím, kde mohu být sama sebou. Hraní je snadné. Dělala jsem to dost dlouho a miluji to, ale hrajete jen něčí charakter a nejste to vy. Hudba je víc osobní, protože si ji sami napíšete a předvedete v každém směru podle sebe," nechala se slyšet Momsen.
Moje poznámka: Všimli jste si, že má všude stejné kalhotky? Nevím jak vy, ale já a asi ani nikdo jiný je teda nemá všechny stejné... Buď je Taylor vyjímka a nebo velké prase. :D
Zdroj: super.cz

Odvážné modely a pozy Taylor Momsen:

Taylor Momsen vystupovala takto oblečená při sobotním koncertu v londýnském Hammersmith Apollo.
Další fotky v CČ!

Taylor Momsen má problémy s alkoholem

4. února 2012 v 15:21 | Super drbna |  News
O tom, že Taylor Momsen (18) je rebelka každým coulem, se už dávno ví. Jenže jak se nedávno provalilo, Taylor má od svých 17 let problémy s alkoholem a trpí závislostí na cigaretách, o které se už ale nějáký ten rok ví. Když je hvězda na svém turné s kapelou, vždy požaduje, aby měla ve svém apartmá vlastní bar. Tuto žádost jí ale většina slušných hotelů zamítá, protože v Americe se smí pít až od 21 let. Jenže milou Taylor to neodrazuje a vždy jde pít někam jinam. A takhle to vede už od svých 16-17 let!!! Vřelý vztah Taylor s alkoholem se provalil na párty Golden God Awards v Londýně, tam se Momsen střískala tak moc, že jí přítomní museli pomáhat chodit, nastoupit do auta a později odvést v hotelu do jejího apartmánu. Tato situace se opakovala mnohokrát. A toto není její jediný skandál z dětství - ve svých 17 letech se Tay při koncertu odvázala a ukázala to, co by ještě jako dítě ukazovat takhle veřejně neměla... Zajímavé na tom je to, že Momsen pochází z katolické rodiny, která se snaží žít, co nejvíce pobožně. O to víc mě zaráží, že rodiče své dceři něco neřeknou a naopak jí v tom podporují!!!
Můj názor je, že by se měla začít klidnit, protože brzy příjdou na řadu i drogy. Fakt na tohle ještě nemá věk... Samozřejmě, že každý občas přešlápne, ale co je moc, to je moc.

Opilá Taylor:
Opilá Taylor Momsen.

Rockerce musela pomáhat kamarádka.

Taylor má k alkoholu kladný vztah.

Taylor Momsen

Víme, kolik měla Blake Lively milenců!

4. února 2012 v 14:42 | Super drbna |  News
Blake Lively (24) se ve své generaci hollywoodských hereček považuje za tu cudnější. Prý nikdy nespí s muži, kteří nejsou jejími partnery. A protože přítele měla jen čtyřikrát, měla zatím také jen čtyři sexuální protějšky.
"Měla jsem dosud čtyři partnery za celý svůj život. Nikdy nespím s nikým, kdo není můj přítel. Neměla jsem přítele do svých sedmnácti let," svěřila Blake magazínu Elle k otázkám týkajícím se jejího intimního života.
Lively prý také nikdy nejde na rande s neznámým mužem a nikdy nebalí protějšky v baru či klubu. "Nikdy jsem na rande nebyla. Možná jsem moc stydlivá. Ale když mám nějakého muže ve svém životě, je to proto, že ho velmi dobře znám a on pro mě mnoho znamená. Neberu takové věci na lehkou váhu. Raději budu sama, než bych trávila čas a energii s někým, jímž si nejsem vůbec jistá," dodala hvězda filmu Sesterstvo putovních kalhot.

zdroj: super.cz


Penn a Leighton s fanouškem

3. února 2012 v 17:08 | Super drbna |  Osobní fotky a videa
Vypadá to, že tu máme fanouška Dair, který si prostě nemohl pomoct a okradl naše stars o pár minutek jejich života. :D Ale já bych udělala to samé a je mi jedno, že máma by mi to zakazovala se slovy "Prostimtě, neotravuj je!". Kdybych je opravdu potkala, tak máma nemáma, běžím za nima a nekompromisně otravuju s fotkou a podpisem. :D To bych si pak vystavila na noční stolek a nikdo by pak na to kromě mě nesměl ani šáhnout. :D

Gossip Girl - 05x14 - stills

3. února 2012 v 16:46 | Super drbna |  Trailery
Tak tyto fotky mě moc potěšily, protože B. má stejné tričko jako já. :D Akorát, že já ho mám v modrém. :D A jsem ráda, že utekla s Danem. Sice pro mě platí S.+D. , ale lepší Dan než princ, který se nám v minulé epizodě pěkně vybarvil.... Dřív jsem jim to i přála, ale po tom, co se z něho stalo, všechny moje sympatie vyprchaly....


Další fotky v CČ!!!

Blake Lively na GG natáčení - 1.2.

3. února 2012 v 15:47 | Super drbna |  Ostatní fotky a videa
Herci opět natáčejí a musím říct, že Blake má dneska nádherný look!Fotky Blake při pauze mezi natáčením najdete v CČ!!

Blake Lively on the GG set - 31.1.

3. února 2012 v 15:30 | Super drbna |  Ostatní fotky a videa
Gossip Girl cast se opravdu nefláká!!! V kuse totiž natáčejí nové scény. Tentokrát tu mám několik fotek Blake, když měla pauzu. Ani se těm holám nedivím, že pokaždé, když režisér dá pauzu, tak první co udělají je, že se jdou přezout. Nechtěla bych být celý den na tak vysocích podpatcích, na kterých musí vydržet celý den kvůli natáčení!!!Další fotky v CČ!!!

Blake Lively jako Marilyn Monroe - scéna

3. února 2012 v 15:12 | Super drbna |  Videoklipy a hudba
Tohle je naprosto dokonalá scéna!!!! Blake jako Marilyn... A jak tancují a všichni jí obletují a nakonec příjde Blair jako její oblíbenkyně Audrey Hepburn a vezme jí Dana! Tenhle sen byl jedna z nejlepších scén v tomto díle! Mám ráda tyhle jejich sny. :D