Únor 2012

Nové profi fotky Taylor Momsen pro FHM

29. února 2012 v 21:36 | Super drbna |  Profesionální fotky
Objevily se další fotky pro FHM, tentokrát ale trochu odvážnějšího ražení. Takže spíš pokukáníčko pro pány....


loading
Další fotky v CČ!!

Leighton Meester v novém Cosmopolitanu

29. února 2012 v 19:40 | Super drbna |  Časopisy
V březnovém čísle chorvatského Cosmopolitanu je článek o Leighton, která je i na titulní stránce


Gossip Girl si dává pauzu!

29. února 2012 v 17:43 | Super drbna |  News
Pro všechny fans tu mám zlou zprávu... seriál si v Americe dává měsíční pauzu do 2. dubna.


Vyhodnocení ankety: Sluší Leighton Meester ofina?

29. února 2012 v 17:34 | Super drbna |  Výsledky anket a seznamů
Tahle anketa tu je už pořádně dlouho a je na čase ji uzavřít. A jak to dopadlo?

Ano - 37 hlasů
Ne - 52 hlasů

Vítěz: Ne

Můj názor: Souhlasím s tím, že Leighton ofina nesluší.Gossip Girl - 05X18 - promo

29. února 2012 v 15:41 | Super drbna |  Trailery
Tohle promo bylo fakt dobrý. :DDD Prej ,, To Wow ve skutečnosti znamenalo, Wow - to bylo příšerný" :DDDD


Chace Crawford - 26.2. - 20th Annual Elton John AIDS Foundation Academy Awards Viewing Party

27. února 2012 v 18:38 | Super drbna |  Fotky a videa z udílení cen a z různých akcí

Nejen že je hezký, ale má i dobré srdce.... Chace se zúčastnil charitativní akce proti AIDS. Mimochodem ten oblek mu sekne! No přiznejte se holky, která z vás by ho nejradši měla doma? :D Nevím jak vy, ale já určitě!


Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Další fotky v celém článku!

Zdroj: youknowyouloveme.org

The Pretty Reckless v Praze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

26. února 2012 v 22:00 | Super drbna
OMG! Je tady dooost pravděpodobná šance že, TPR budou v Praze!!!!! Budou předskakovat Marilynovi Mansonovi, který vystoupí i v Praze!!!! Teď je otázka, jestli mu budou předskakovat i v Evropě.... Sice Mansona moc nemusím, ale jelikož TPR je jedna z mých nejoblíbenějších kapel a mám i jejich CD, tak asi kvůli nim si koupím lístek na koncert ( pokud budou ovšem předskokani)!!!!! Co vy?? :) Jinak jeho koncert je 15.7. v Lucerně v Praze. Až se objeví, kdo bude jeho předskokan v Praze, dám vám vědět. :)


Taylor Momsen 16.2. - Guns N Roses Private Concer

26. února 2012 v 21:49 | Super drbna
Páni... Tay snad opravdu změnila styl!!!! Akorát se mi teda nelíbí tá párající se punčocha.... :D A všimly jste si, že má každý palec jinak dlouhý a má jiný tvar? :D Ale OK, nemůžeme po tý holce zase chtít moc, že? :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Taylor Momsen promluvila o Fashion Week!

26. února 2012 v 21:40 | Super drbna |  Rozhovory
"Bylo to zasraně... omlouvám se, bylo to krásné a ohromující!" řekla E!News,
"Bylo tu mnoho návrhářů, které zbožňuji" pokračovala. A proč zrovna šaty od Marchesy? " Jsou elegantní, dělají to, že se cítím jako žena v šatech. Vše co dělají je krásné a v různých stylech ,myslím že každá žena v šatech od Marchesy může vypadat krásně."

The Pretty Reckless jedou na turné s Marilynem Mansonem

26. února 2012 v 21:31 | Super drbna |  News
TPR mají pořádný úspěch! Jejich turné s Evanescence bylo fenomenální, proto není divu. že i zpěvák Manson je chce jako předskokany na své turné! A kde budou vystupovat?April 27th - Providence, RI @ Lupo's At The Strand
April 28th - Hampton Beach, NH @ Hampton Casino
April 29th - Huntington, NY @ Paramount Theatre
May 2nd - Montclair, NJ @ Wellmont Theatre
May 4th - Atlantic City, NJ @ House Of Blues
May 8th - Des Moines, IA @ Val Air Ballroom
May 13th - Houston, TX @ House Of Blues
May 15th - Oklahoma City, OK @ Diamond Ballroom
May 16th - Kansas City, MO @ Uptown Theatre

Taylor Momsen - 15.2. - Marchesa - Front Row - Fall 2012 Mercedes-Benz Fashion Week

26. února 2012 v 21:20 | Super drbna |  Fotky a videa z udílení cen a z různých akcí
WOW!!! Taylor čas od času dokáže příjemně překvapit tím, že se dokáže i slušně obléknout do něčeho, co není černé barvy! A konečně nemá ty monokly! :D Myslím, že jí to takhle moc sluší a měla by se v tomto stylu objevovat častěji!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Jak šel čas - Jenny Humphrey

25. února 2012 v 14:10 | Super drbna |  Články
Jennifer Humphrey

1. serie

Vzhled: Jenny je jemná dívka, která se obléká sladce a elegantně. Nosí hodně barev a její oblečení je velmi dívčí. Buď se nemaluje a nebo preferuje jemnější líčení. Byly i doby, kdy se snažila kopírovat Blair, takže v jisté době nosila čelenky a napodobovala její styl oblékání. Její středí odstín blond vlasů jí sluší. Celkově působí trochu barbínkovsky - jí to ale sluší.

Povaha: Jenny je hodná holka, která je na svůj věk vyspělá a její jedinou zálibou jsou návrhářství a šití. Občas ale také vytasí drápky a ukáže svou temnou stránku. Pokud jí o něco jde, je velmi ambiciozní. Pokud má Jennifer svůj cíl, tak si za ním jde stůj co stůj a je jí jedno, že napáchá víc škody než užitku a že bude na nože s celou svou rodinou.

Její život: V této sérii jí Blair přijímá do své party, i když jenom z legrace a Jenny nebere vůbec vážně a bere jí jen jako zábavu. Vše se ale změní, když Jenny ovládnou ambice, stát se královnou školy a přebrat Blair trůn, poskoky i popularitu. Chvílemi se jí to i daří ( pomáhá jí i fakt, že má bohatého přítele z dobré rodiny, který je ale gay a J. využívá, aby to vyvrátil ), jenže Blair se nedá a nakonec se Jenny vzdává a uvědomuje si, jak moc se změnila a kolik lidí zklamala. Ona i její rodina doufají, že se z ní brzy opět stane ta stará Jenny.


2. serie

Vzhled: V průběhu této serie se J. dost změní a stane se z ní drsňačka. To obsahuje tmavé oblečení i líčení a hlavně černou barvu v obojím. Jenny se také ostříhala a obarvila si vlasy na peroxidově blond.

Povaha: Jenny je z počátku hodná a milá, i když už není tím nevinným děvčátkem, co bývala. Jenže se změnou image přichází i nové já. A jelikož pro Jenny přijdou nové výzvy, tak se svou novou tvář, hranici i odhodlání rozhodně nebojí ukázat.

Její život: Jenny začne být šikanována staršími spolužačkami a v tu samou dobu začne pracovat u slavné módní návrhářky Eleanor Waldorf. Jenny toho využije a začne chodit za školu. Její otec se to samozřejmě dozví a J. má velký problém. Dostává zaracha a bohužel zrovna v tu samou dobu Eleanor pořádá módní přehlídku, na které J. nesmí chybět, a proto i přes otcův zákaz tam jde. Blair vymění jedny z matčiných šatů za šaty, které jsou dílem Jenny a právě tyto Jennyiny šaty mají největší úspěch z celé kolekce. J. tyto šaty Eleanor daruje.
Jenny mění image, ale to není to jediné, co se v jejím životě mění... Stěhuje se k nim totiž Nate, který s J. zanedlouho začíná chodit. J. se spřátelí s modelkou Agnes, která ji přivede na nápad, mít svou vlastní modní značku a jelikož na sebe potřebuje upozornit, zničí oslavu manželům Bassovým. Její otec chce na ní zavolat policii, to J. šokuje a uteče z domu. V té samé době Nate, který byl po odhalení vztahu s J. vyhnán od Humphreyů, píše Jenny dopis, ve kterém jí vyznává lásku, a jelikož J. dopis nedostane, oba dva si myslí, že jeden o druhého nemá zájem, a tak jejich vztah automaticky zaniká. Jenny se snaží prosadit jako návrhářka, ale její obchodní partnerka Agnes jí to kazí, a proto se J. rozhodne jednat za jejími zády. Agnes to zjistí a spálí celou Jennyinu kolekci. Jenny se zničil sen a chvíli na to se vrací domů. Když vynecháme ponížení Vanessy na plese, tak z Jenny je zase milá a veselá holka jako na začátku série.


3. serie

Vzhled: Jenny trochu zjemnila a i přes její temnou image je elegantní. Místo černých očních stínů používá šedé. Nechala si narůst vlasy a řekla bych, že jí tahle délka i sluší....

Povaha: Jenny se vrátila do normálu, ale jelikož se přestěhovala z Brooklynu na Upper East Side, dostala její druhá-zlá tvář zelenou a ta stará Jenny je pryč. V této sérii se přesvědčíme, že J. je schopná snad čehokoliv - jako všichni, co žijí na Upper East Side!

Její život: Jenny se přestěhovala do té nejluxusnější čtvrti v New Yorku a stala se královnou školy. Na život princezny z Upper East Side si zvyká velmi rychle. Problémy začínají, když Jenny začíná ztrácet respekt jako královna a pokud nechce ztratit titul, musí jít ve stopách Blair a být přísnou královnou, která určuje pravidla. Tak vzniká spor mezi ní a jejím nelepším kamarádem a zároveň nevlastním bratrem Ericem a tehdy všem začíná docházet, že J. se změnila a že je schopná čehokoliv. Nakonec se usmíří, ale nastane další problém - J. se seznamuje s Damienem, synem velvyslance, který je mimo jiné i drogový dealer. Jenny se stává jeho obchodní partnerkou a později i přítelkyní. Její otec tento vztah neschvaluje, ale Jenny to je naprosto jedno a s Damienem se stýká dál. On jí ale tlačí, aby se s ním poprvé vyspala. Ona souhlasí, ale chce si s ním o svém poprvé nejdřív promluvit. Damien by ale radši praxi než teorii a tak J. opouští. Jenny je to líto, ale brzy se zamiluje do svého ex Natea. A problém? Nate chodí se Serenou. To pro J. není překážkou a snaží se pár všemožnými intrikami, lži a podvody rozdělit, aby Natea měla pro sebe. Skoro se jí to povede, ale nakonec se vše vyjasní a outsider je Jenny. Vše zakončuje tím, že chce rozbít manželství Rufuse a Lily, aby vše bylo jako dřív a na závěr se poprvé vyspí s Chuckem, což zjistí Blair a J. vyžene z Manhattanu. A tak se J. stěhuje do Hudsonu ke své matce.4. série


Nová kniha Gossip Girl

22. února 2012 v 21:50 | Super drbna |  News
OMG! Tohle je už fakt moc. :D Ty lidi už fakt neví, co by vymysleli...:D

V Americe vyšla nová GG kniha. Jde o přetvořenou ,,zabijáckou" verzi 1. knihy serie Gossip Girl, takže se těšte na hodně násilí, krve a vražd. Příběh je stejný. Je to o milostném trojúhelníku Blair - Nate - Serena. Rozdíl je v tom, že když se Serena vrací z internátu, tak se rozhodne znovu získat přátelství Blair poněkud zvláštním způsobem - rozhodne se odstranit Natea z jejich života - nadobro!! Blair jí ale nedovolí zavraždit Natea. Má totiž typy na lepší oběti, které by měli zemřít. Např. Cyrus, Chuck a mnoho dalších!!!

Tak co říkáte na novou verzi Gossip Girl story?? Až výjde v češtině/slovenštině, bude ve vaší knihovně?


Jak bude pokračovat Gossip Girl? Vím, co bude dál!

22. února 2012 v 21:36 | Super drbna |  News
Jak to bude dál s Dair? Tento pár je velmi silný a dlouho také silný i bude. Jenže v budoucnosti narazí na jednu velmi velkou a problematickou překážku. To, jestli tenhle velký problém nerozlučný pár ustojí nám zatím Gossip Girl cast prozradit nechce. :(

Co čeká Serenu? Na jaře jí čeká obrovský úspěch. Jedná se ale o profesní úspěch, ne o úspěch v osobním životě, takže asi sklamu fanoušky Dereny. :(
Blake Lively - 15.2. - Noon by Noor Fashion Show

21. února 2012 v 21:54 | Super drbna |  Fotky a videa z udílení cen a z různých akcí
Ani Blake si nenechala ujít modní týden v New Yorku a přišla na jednu ze show jako elegantní dáma. Také se mi moc líbil její prsten! Fotky mám od mého AFF Es ( Elite AFF )
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Leighton Meester - 14.2. - The woman dress by MIU MIU

21. února 2012 v 21:41 | Super drbna |  Fotky a videa z udílení cen a z různých akcí

Je užasné, co Lei všechno zvládne!!! Tento den byla na Fashion Week a ještě i na The woman dress by MIU MIU!!! Také se stihla převléknout a změnit účes!Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

DALŠÍ FOTKY V CELÉM ČLÁNKU!!!

Leighton Meester - 14.2. - Fall 2012 Mercedes-Benz Fashion Week

21. února 2012 v 21:22 | Super drbna |  Fotky a videa z udílení cen a z různých akcí

Jako tradičně každý rok se koná v NY Fashion Week. Tuto událost si nemohla nechat ujít ani Leighton Meester. Vzala si nádherné šaty, které bych ani já neodmítla. :P Na některých fotkách je i se slavnou návrhářkou Verou Wang, se kterou je dobrá kamarádka a se kterou v poslední době často spolupracuje ( hrála v její reklamě na parfém, Vera se nedávno objevila v GG, Blair měla svatební šaty právě od této návrhářky.... ) Stejně mě ale šokuje, že i když je Valentýn, všechny stars, co za něco stojí, si stejně najdou čas sem přijít. :D


Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

DALŠÍ FOTKY V CELÉM ČLÁNKU!!!

Gossip Girl - 05x17 - The Princess Dowry - stills

19. února 2012 v 19:03 | Super drbna |  Ostatní fotky a videa
Už dlouho se spekulovalo o tom, že by CeCe Rhodes měla umřít a jak to tak vypadá, tak je to pravda - na těchto stills najdete pohřební večírek... Bude vám CeCe chybět nebo ani ne?
Vaše GG
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku
Další fotky v CČ!!