Srpen 2011

Škola volá!

31. srpna 2011 v 22:00 | Super drbna
Je tady čas , kdy vyměníme plavky za školní uniformy. Letní radovánky jsou ty tam a nastal čas učení . Chci vám popřát hezký začátek školy a dobrý nový start. Já osobně nastupuji do 1. ročníku na střední školu , takže jsem strašně nervozní. Držte mi palce , at vše dobře dopadne a to samé přeji svým čtenářum i já.

X.O.X.O. Vaše Super Drbna!!!


Je Taylor Momsen mrtvá?

31. srpna 2011 v 10:34 | Super drbna |  News
V neděli byl v New Yorku hurikán zvaný Irene , který zabil 15 lidí ( o kterých se už ví ) a poškodil domovy 40 000 lidem , kteří jsou teď evakuovaní. Známá hvězdička Taylor Momsen v den hurikánu byla v New Yorku a vznikají spekulace , že se s Taylor něco stalo nebo nedej bože , že zemřela. Taylor se totiž ode dne hurikánu nikomu neozvala a ani se neukázala na veřejnosti. Není po ní ani stopy. Všichni si o ní dělají starosti a doufají , že se Taylor brzy najde.


Leighton Meester na Lovestruck party

28. srpna 2011 v 22:42 | Super drbna |  Fotky a videa z udílení cen a z různých akcí
Leighton byla 24.8. na obědě , který byl pořádán na počest parfému Lovestruck a jeho návrhářky Very Vang. Lei musela i na party pozovat s parfémem. Pak jí to ale pořadatelé vynahradili tím , že pozvali věštkyni , která jí předpověděla budoucnost z karet a z ruky. Přišlo mi ale , že Leighton na předpovídání budoucnosti nevěří a spíš to bere s humorem.Hnědovlasá Taylor Momsen!

26. srpna 2011 v 14:52 | Super drbna |  Ostatní fotky a videa
Páni , tady bych Taylor fakt nepoznala. Tyhle fotky jsou z roku 2006 , takže Taylor bylo 13 let. Tehdy to byla taková hezká a hodná holka ... Nikdo by neřekl , že z ní vyroste to , co z ní vyrostlo. Bez těch ,,monoklů" kolem očí vypadá úplně jinak! :-D A co si myslíte vy? Slušelo by to Taylor víc s hnědými vlasy? Vypadá líp bez těch monoklů? :-D A hlavně poznali by jste ji vůbec?

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Taylor Momsen - fotky pro magazín Disorder

26. srpna 2011 v 14:41 | Super drbna |  Profesionální fotky
Objevilo se několik fotek , které Tay nafotila pro časopis Disorder. Podle mě jsou moc hezké , ale tu poslední kazí Taylořina děravá punčocha. :-D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
zdroj: Taylor Momsen.Ru

Taylor Momsen je opět modelka

26. srpna 2011 v 14:32 | Super drbna |  Fashion
Taylor Momsen se opět po úspěšném předvádění pro značku Material Girl dala na dráhu modelky. Tentokrát ale pro značku Samantha Thavasa , kde je Taylor hlavní tváří kolekce kabelek. Tady je odkaz na celou reklamu: http://www.samantha.co.jp/index.html

Fotka pro Samantha Thavasa:

Chace Crawford zpívá :-D

24. srpna 2011 v 14:26 | Super drbna |  Ostatní fotky a videa
Chace sebral všechnu odvahu a nechal se přesvěčit Jimmym Fallonem , aby zazpíval. Bohužel Chace jenom paroduje a nezpívá svým opravdovým hlasem , ale stejně se na to podívejte. :-DBlake Lively má tetování

23. srpna 2011 v 17:42 | Super drbna |  News
Hej lidi! Je tady Super Drbna! Víte o tom , že Blake Lively má na ruce tetování nebo jenom já jsem si ho nikdy dřív nevšimla? Já osobně si myslím , že je nové. Ale každopádně , tady máte fotky z 18.8. na kterých ho můžete krásně vidět.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Blake Lively v Marie Claire

23. srpna 2011 v 17:30 | Super drbna |  Časopisy
Blake je na titulní stránce časopisu Marie Claire , který o ní napsal dlouhý článek. Vydání časopisu je pro Spojené Arabské Emiráty , takže si asi moc nepočtete. :-D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Jessica Szhor v koupelně

21. srpna 2011 v 13:17 | Super drbna |  Osobní fotky a videa
Takhle nějak vypadá Jessica v koupelně! Jess dala na Twitter svoji fotku , na které je v županu a ve vlasech má nějáké sponky ,nebo co to je a když se podíváte pořádně , uvidíte , že má nad pusou namalovaný knír. Jessica fotku komentuje se slovy: Podívejte! To jsem vážně já!Ed a Leighton na titulní stránce

21. srpna 2011 v 13:08 | Super drbna |  Časopisy
Seriálový pár Chlair je na titulní stránce časopisu Dolly . V časopise je megačlánek , který se soustřeďuje jen na ně 2 a na Leightonin film Monte Carlo.

Titulka:ZBYTEK FOTEK V CELÉM ČLÁNKU!!!!


Taylor Momsen končí s herectvím

21. srpna 2011 v 12:58 | Super drbna |  News
Taylor se už několikrát nechala slyšet, že si od hraní potřebuje dát pauzu. Teď ale otevřeně přiznává, že na filmová plátna ani na TV obrazovky se už nikdy vrátit nechce, a to i přestože její kariéra byla velmi úspěšná a na svém kontě má kromě seriálu Gossip Girl, i například filmy Spy Kids2 nebo Grinch.

Znamená to tedy, že by se před kameru nepostavila, ani kdyby dostala nabídku na opravdu výjimečnou roli? "Sekla jsem s hraním definitivně," odpovídá Tay: "Odešla jsem ze Super drbny a jsem za to šťastná. Můžu se naplno věnovat své kapele The Pretty Reckless. Koncertujeme a to je to jediné, co mě v tuto chvíli zajímá. Doufám, že se budu moct už po zbytek života věnovat jen zpívání. Hraní mě nikdy nebavilo!"

Star přišla o svou roli Jenny Humphrey v Gossip Girl letos v květnu. Taylor z toho ale špatná nebyla: "Hudba je můj život. Hraní byl jen zdroj peněz. V budoucnu si přeju nahrát album a projet s kapelou celý svět."

Vyhodnocení kontoly AFFS a náběr nových AFFS

21. srpna 2011 v 12:10 | Super drbna
No to snad nemyslíte vážně?!?! Koukám , že uděláme radikální pročištění AFFS!!! A neříkejte mi , že jste to nenašli , protože to bylo na levé stánce v menu! Docela mi vadí , že hodně mých AFFS mi skomentuje vždy jen ten jeden článek , který je první a potom už nic. A právě tyto AFFS si nevšimly neohlášené kontroly. Takže tady je verdikt:

www.unlimited-selenagomez.blog.cz - Elite AFFS - je to můj druhý blog , ale nevím , jestli se k němu vrátím , protože Selena mě už moc ani nebere.
http://blakelivelydaily.blog.cz/ - Elite AFFS - komentuje pravidelně , ne jenom 1 článek , což si cením , zajímá se o Gossip Girl a navíc je to super holka , se kterou si rozumím i v soukromí. Zapsala se do kontroly.
http://blakelively-and-ninadobrev.blog.cz/ - Normal Affs - Es omlouvám , protože tady na kontrolu nebyla a stále není , protože je pryč na prázdninách.
http://twilight-and-avril.blog.cz - Top Affs - komentuje a zapsala se do kontroly. Myslím , že je to naneprázdněním , ale mohlo by to být o něco lepší , ale v pořádku.
http://love-chair.blog.cz - Elite Affs - komentuje pravidelně , ne jen první článek , což si cením , zapsala se do kontroly.
http://celebs-fashion-gossip.blog.cz/ - Normal Affs - omlouvám ji , protože tu nebyla na kontrolu a stále neni.


To je všechno ze starých AFFS , které zůstávají. Teď AFFS , které tady byli a nezapsali se. Navíc vždy komentují , jen první článek v řadě. Tyto AFFS mažu!

Martina Duff , Hudgens - twitter

Nové AFFS , které beru.

Blair-daily.blog.cz - zatím Top Affs

Zápis nových AFFS:
1. Jméno
2. Blog
3. O čem je tvůj blog
4. Proč chceš spřátelit?
5. Kategorie do které chceš patřit ( Sister , Elite , Top , Normal) Do jaké kategorie chceš patřit , do takové budu patřit i já na tvém blogu. A vyber si soudně , né že budeš chtít být ,,Sister" a můj blog budeš navštěvovat jen jednou týdně s komentářem ,,obíhám,, nebo ,,Jak je?,, ( dávám za příklad extrém :) ) .
6. Jak dlouho chodíš na můj blog?
7. Jak často budeš cca chodit na můj blog?
Podmínky: Musíš mít rád/a Gossip Girl a komentovat normálně - žádné ,, Obíhám" nebo ,,Ahoj". Nebudeš komentovat vždy jen ten první článek, který je zrovna na řadě a na ty ostatní nebudeš kašlat.

Gossip Girl přeřeky - 1. série

20. srpna 2011 v 22:08 | Super drbna |  Ostatní fotky a videa
Nejlepší přeřeky , xichtíky a nepovedené scény z natáčení 1.série Gossip Girl najdete právě na tomto videu.


Gossip Girl přeřeky - 2. série

20. srpna 2011 v 22:05 | Super drbna |  Ostatní fotky a videa
Na videu najdete nejlepší přeřeky , blbinky , nepovedené scény a xichtíky z natáčení 2. řady Gossip Girl.