Rozhovor s Edem W. z Gossip Girl

8. dubna 2011 v 8:40 | Super drbna |  Rozhovory
Řekni mi něco o Chalet Girl. Jaký je to film a proč tě přitahoval ?
Ed: Tak pro mě je to komerční film. Je legrační, kouzelný a diváci budou vědět, co od něj mají čekat. Je to hodně britského humoru, což se mi líbilo, protože dělám v Gossip Girl už 4 roky. Bylo skvělé dělat zase něco jiného. Ale na druhou stranu tam máme i americké herce, což se tak trochu kříží.
Kde jste natáčeli nejvíce ?
Ed: Všechno jsme natočili v Rakousku a Německu. Bydleli jsme v absolutně dokonalém rakouském resortu St. Anton. Bylo tam všude tisíce opilých Evropanů - neustále ! Na vrcholu hory byl jeden bar a dole byl další bar. Když jsme natáčeli, všichni začali pít v baru nahoře a když se setmělo, byli všichni opilí jako draci a scházeli horu jako blázni.
Alespoň, že nelyžovali...
Ed: No, právě že někteří to sjížděli na lyžích. Nebylo přede mnou nic vidět. Ale ta oblast byla skvělé. Krásné místo. Dostali jsme 3 dny volna, a tak jsme lyžovali. Rád bych se vrátil zpátky.
Kromě tohoto filmu jsem četl, že si podepsal smlouvu s Clintem Eastwoodem na jeho film J. Edgar.
Ed: Jo, už se moc těším. Pracovat s lidmi jako Leonardo DiCaprio nebo Naomi Watts je fantastické.
Teď jsi ve městě a natáčíš novou sérii Gossip Girl, která je velmi úspěšná. Co jsi na začátku očekával od své postavy a od seriálu ? Věděl jsi, co se stane ?
Ed: Nevím, myslím, že jsem nic nečekal. Neměl jsem tušení, do čeho jdu. Nevěděl jsem, jak to funguje v Americe. Prostě jsem tam šel a užíval si. Myslel jsem si: "Páni, tohle je skvělé ! Mám peníze, lidé mě zvou na různé večírky a posílají mi oblečení zadarmo !" Už jsou to 4 roky, chápete to ?! Pořád je to cool a mám rád lidi, se kterými pracuji , ale nastal čas dělat i něco jiného. Připadám si jako na střední škole. Jsou to 4 roky a všichni tak nějak dospěli, chodili spolu, rozešli se, zase spolu chodili, zase se rozešli...
Když se musíš zabývat Gossip Girl, máš ještě čas na hudbu ? Měl jsi kapelu, pořád v ní zpíváš ?
Ed: Ne, bohužel to skončilo už před nějakou doboou. Nestíhal jsem to. Teď hraji sám pro sebe a tak. Ale nemohl bych dělat to co Taylor Momsen. To je šílené.
Takže je hudba stále důležitou součástí tvého života ?
Ed: Jo, velmi. Minulý rok jsem poslouchal Kings of Leon, ale to teď skončilo. Já jsem celý pryč do klasiky - The Rolling Stones a The Doors, ten styl hudby.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama