Duben 2011

Plakát k Monte Carlu

30. dubna 2011 v 20:28 | Super drbna |  Trailery

Bude 5. řada Gossip Girl?

29. dubna 2011 v 23:44 | Super drbna |  News
Už delší dobu se mluví o tom , že 4. řada je poslední serií úspěšného teen seriálu Super drbna a všechno tomu také nasvědčuje ( děj,novinky ...) , ale teď pozor!!!! Společnost , která dělá Gossip Girl si uvědomila , že tento seriál je 2. nejsledovanější v celé Americe a tak se rozhodli , že by byla pěkná kravina s tímhle seriálem skončit a natočí 5. sérii Super drbny!!! Ještě to není 100% potvrzené , ale na 75% - to už jo. :-)

Gossip Girl - konec 4.série - reklama

18. dubna 2011 v 14:12 | Super drbna |  Trailery
Zdravím Upper East Side!
Vaše Super drbna je tady a přináší vám ochutnávku z posledního dílu Super drbny - 4.série. Jde tam o to , že Blair se musí rozhodnout pro jednoho ze svých nápadníků. Kdopak to asi bude? Napište mi do komentářů své typy!
X.O.X.O. Super drbna
Roommate trailer

16. dubna 2011 v 12:06 | Super drbna |  Trailery
A máme tu další trailer k filmu , ve kterém hraje Leighton Meester. Tentokrát je to Roommate.


Blake Lively na CinemaCon Awards Ceremony 2011 - 31.3.

16. dubna 2011 v 12:04 | Super drbna |  Fotky a videa z udílení cen a z různých akcí
Blake byla na této akci oblečená v šatech od Marchesa z kolekce pro tento podzim. Mně se teda moc nelíbí... Po celé akci šla Blake na after party do Pure Nightclubu.
Blake Lively Legs Cinema Con 2011 01Blake Lively Legs Cinema Con 2011 03Blake Lively Legs Cinema Con 2011 06Blake Lively Legs Cinema Con 2011 09Blake Lively Legs Cinema Con 2011 07Blake Lively Legs Cinema Con 2011 08
Blake Lively Legs Cinema Con 2011 10Blake Lively Legs Cinema Con 2011 12Blake Lively Legs Cinema Con 2011 13Blake Lively Legs Cinema Con 2011 14Blake Lively Legs Cinema Con 2011 11

Monte Carlo trailer

16. dubna 2011 v 11:58 | Super drbna |  Trailery
Zdravím! V první řadě se chci omluvit , že tu moc nejsem , protože se učím na přímací zkoušky. I Super drbna má své povinnosti..... Ale všechno doběhnu , až budu mít po příjimačkách. OK?

A máme tady konečně trailer na Monte Carlo , ve kterém hraje Leighton Meester!!!


Penn Badgley mluví o HIV

9. dubna 2011 v 17:16 | Super drbna |  News
Já jsem Penn Badgley. Věděli jste, že 33,3 milionů lidí po celém světě je HIV pozitivní ? Je lehké zapomenout, když žijete v zemi jako je Amerika, že to existuje i tady. Není to jen problém někde v dálce. A není to součástí jen nějaké určité společnosti. Myslím, že je hodně lidí, hlavně mladých, kteří na to zapomínají. Nepřemýšlí o tom. Vím, že já jsem o tom také před tím nepřemýšlel...

Penn Badgley pro H&M

9. dubna 2011 v 14:12 | Super drbna |  Fashion
Penn se nám dal na dobročinost a dělal modela značce H&M pro kolekci Fashion against AIDS. 25% výtěžku je pro charitativní organizaci Designers Against AIDS. A POZOR!!! Tahle kolekce je unisexová ( pro muže i ženy) a u nás v ČR se objeví od 28.4.2011!!!!


Další fotky v CČ!

Ed Westwick pro Block Magazine - foto

8. dubna 2011 v 18:57 | Super drbna |  Profesionální fotky

Další foto v CČ!

Rozhovor s Edem W. z Gossip Girl

8. dubna 2011 v 8:40 | Super drbna |  Rozhovory
Řekni mi něco o Chalet Girl. Jaký je to film a proč tě přitahoval ?
Ed: Tak pro mě je to komerční film. Je legrační, kouzelný a diváci budou vědět, co od něj mají čekat. Je to hodně britského humoru, což se mi líbilo, protože dělám v Gossip Girl už 4 roky. Bylo skvělé dělat zase něco jiného. Ale na druhou stranu tam máme i americké herce, což se tak trochu kříží.
Kde jste natáčeli nejvíce ?
Ed: Všechno jsme natočili v Rakousku a Německu. Bydleli jsme v absolutně dokonalém rakouském resortu St. Anton. Bylo tam všude tisíce opilých Evropanů - neustále ! Na vrcholu hory byl jeden bar a dole byl další bar. Když jsme natáčeli, všichni začali pít v baru nahoře a když se setmělo, byli všichni opilí jako draci a scházeli horu jako blázni.
Alespoň, že nelyžovali...
Ed: No, právě že někteří to sjížděli na lyžích. Nebylo přede mnou nic vidět. Ale ta oblast byla skvělé. Krásné místo. Dostali jsme 3 dny volna, a tak jsme lyžovali. Rád bych se vrátil zpátky.
Kromě tohoto filmu jsem četl, že si podepsal smlouvu s Clintem Eastwoodem na jeho film J. Edgar.
Ed: Jo, už se moc těším. Pracovat s lidmi jako Leonardo DiCaprio nebo Naomi Watts je fantastické.
Teď jsi ve městě a natáčíš novou sérii Gossip Girl, která je velmi úspěšná. Co jsi na začátku očekával od své postavy a od seriálu ? Věděl jsi, co se stane ?
Ed: Nevím, myslím, že jsem nic nečekal. Neměl jsem tušení, do čeho jdu. Nevěděl jsem, jak to funguje v Americe. Prostě jsem tam šel a užíval si. Myslel jsem si: "Páni, tohle je skvělé ! Mám peníze, lidé mě zvou na různé večírky a posílají mi oblečení zadarmo !" Už jsou to 4 roky, chápete to ?! Pořád je to cool a mám rád lidi, se kterými pracuji , ale nastal čas dělat i něco jiného. Připadám si jako na střední škole. Jsou to 4 roky a všichni tak nějak dospěli, chodili spolu, rozešli se, zase spolu chodili, zase se rozešli...
Když se musíš zabývat Gossip Girl, máš ještě čas na hudbu ? Měl jsi kapelu, pořád v ní zpíváš ?
Ed: Ne, bohužel to skončilo už před nějakou doboou. Nestíhal jsem to. Teď hraji sám pro sebe a tak. Ale nemohl bych dělat to co Taylor Momsen. To je šílené.
Takže je hudba stále důležitou součástí tvého života ?
Ed: Jo, velmi. Minulý rok jsem poslouchal Kings of Leon, ale to teď skončilo. Já jsem celý pryč do klasiky - The Rolling Stones a The Doors, ten styl hudby.

Blake Lively na CinemaCon 2011

1. dubna 2011 v 19:39 | Super drbna |  Fotky a videa z udílení cen a z různých akcí
Blake byla 31.3. na premiéře svého nového filmu Green Lantern. Propagace se konala v Las Vegas. Blake to na nich moc sluší!


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com