Rozhovor s Taylor Momsen

18. ledna 2011 v 15:26 | Super drbna |  Rozhovory
V časopisu Kerrang Magazine se objevil letos v lednovém čísle rozhovor s Taylor Momsen. Ptají se jí např. na její hudbu , na slávu a na další zajímavé věci. Užijte si ho .

 Pac a pusu , vaše Super drbna!Jak se vyrovnáváš se svou slávou a vší tou negativitou, která z ní plyne ?
Nevlastním počítáč, tak se o tom dozvídám většinou od známých. Prostě to ignoruji a snažím se žít svůj život. V podstatě je to jako na střední, ale tvrdší - máte tam svůj okruh přátel (moje kapela) a zbytek jsou lidé, kteří vás nemají rádi a pomlouvají. Takže si nevšímám toho, co lidé říkají, a soustředím se na hudbu.

Kde se bere ta temnota v tvých textech ? Je to nějaká reakce na tvou výchovu ?
Nevím. Do tohoto průmyslu jsem vstoupila jako velmi malá a viděla jsem spoustu špatných věcí. Neměla jsem normální dětství. Do školy jsem skoro nechodila. Když jsem hrála v Grinchi, chodila jsem do první třídy. Chyběla jsem skoro celý rok. Pak jsem se vrátila na půl roku a zase jela pryč. Když jsem podepsala smouvu ke Gossip Girl, bylo mi 12 let a neměla jsem ponětí, jak moc to ovlivní můj život. Když jsem si to uvědomila, nechtěla jsem v tom už pokračovat. Chci dělat hudbu a hrát v kapele. Píšu o svých zkušenostech. Já nejsem ta, co radí, ale ta, co dělá chyby.

Zbytek rozhovoru v Celém článku!Je ti 17, nemají být rodiče s tebou na turné ?
Ne, jsem právně dospělá. Maturovala jsem o dva roky dřív, takže jsem za sebe zodpovědná, jak praví zvláštní zákon státu New York.

Kdo byli tví hudební hrdinové, když jsi dospívala ?
Beatles a další klasika. Věci jako Bob Dylan…

Teď když jsi opustila herectví, co je tvým cílem ?
Dělat skvělé nahrávky. Chci to dělat po zbytek života. Chci být lepší. Jsem svůj největší kritik, vždycky si říkam, že nestojím za nic. Je to jediný způsob jak být lepší a lepší. Jsem perfektionista, stejně jako Ben (kytarista) a Kato (producent), se kterými jsem napsala písničky.

Co by sis přála od čtenářů časopisu ?
Pokud mě lidé znají ze seriálu nebo mě nemají rádi kvůli seriálu nebo se jim nelíbí, jak se oblékám, tak je prosím, aby to neovlivnilo jejich poslech našeho alba. Dejte mu alespoň šanci. A teprve pak ho můžete nenávidět. Taky nenávidím některé věci, věřte mi, ale nezavrhujte ho před tím, než si ho poslechnete. Není to fér. Nikdy nevíte, třeba budete překvapení.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama