Leighton Meester dříve fetovala !!!

18. ledna 2011 v 15:48 | Super drbna |  News
WOW! Přiznání seriálové Blair mě opravdu zaskočilo! Doteď měla sněhově bílou image hodné holky , ale teď se na ní objevil malý černý flíček. Co my víme, třeba se dostanou na povrch i další špinavé věci z minulosti....

Pac a pusu , vaše Super drbna!

"Ve čtrnácti, když jsem začala s hraním, jsem školu z celého srdce nenáviděla," přiznala Leighton s tím, že za některé věci, které tehdy dělala, se opravdu stydí: "Jednou jsem dokonce přišla do třídy se zapáleným jointem a doufala, že mě za to vyloučí!" Což se také stalo.

"Rodiče věděli, že mě učení nebaví a že chodím za školu, ale že kouřím trávu je opravdu sebralo a styděli se za mě," svěřila se ještě Leighton.

S příchodem na novou školu se její chování změnilo: "Ne, že bych snad začala mít studium ráda. To ani náhodou, ale už jsem nechtěla zklamat mámu s tátou!"

"Tehdy mi přišlo, že popíjení alkoholu, kouření trávy a chození na večírky je ten pravý život," říká ještě seriálová Blair Waldorfová: "Teď už ale vím, že všechny party jsou nakonec stejné a drogy mě přestaly bavit v sedmnácti!"

A jak to má naše Leighton teď?

"Na večírcích mi drogy neustále někdo nabízí," svěřuje se Leighton. Nemusí se však přemáhat, aby je odmítla: "Pokaždé si vzpomenu na svou rodinu, na to jak mě milují a na to jak bych je zklamala, kdybych něco takového udělala, takže řeknu ne! Každý den cítím, jak mě moji nejbližší mají rádi a chci, aby na mě mohli být pyšní. Ale je spousta lidí, kteří nikoho takového nemají a hledají pak útěchu v něčem jiném."

"Všechny návykové látky jsou jen náhražkou skutečné lásky. Na rozdíl od ní však člověka na sto procent zničí!" , říká Leighton.

"Chodím na večírky a vydržím pařit do rána, ale nepotřebuji k tomu žádná povzbuzovadla. Ráda se bavím, ale chci u toho mít čistou hlavu!", dodává na závěr.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama